ZALİM İSTANBUL 31. BÖLÜM(TEK PARÇA)

Zalim İstanbul 31. Bölüm Özeti

Cenk ve Cemre hayatta kalabilmek için direnirken, Cenk son anlarında Cemreye gerçekleri itiraf eder. Nedim’in son anda gelen kahramanca hamlesi ise hem Cenk hem de Cemre için ikinci bir şans doğurur. Agah Cemre’yi kaçıranları yakalatmıştır. Adamları sorguya çekerken okların Şeniz’i göstermesi an meselesidir.
Öte yandan Cemre, Cenk ve Nedim’in kardeş olduğu gerçeğini ikisine de söylemeye kararlıdır. Şeniz Cemrenin hiç beklemediği anda onu sevdikleriyle vurmaya hazırlanmaktadır. Cenk ise Cemreyi bir kez daha kaybetmemeye kararlıdır ve Cemreyi şaşkına çevirecek bir hazırlık içindedir.
Bütün bunlar olurken Ceren üstündeki baskıya daha fazla dayanamaz ve ablasına bebeği hakkında gerçekleri söylemek için harakete geçer.

Oya ise büyük planını adım adım kurmaktadır. Ufukta, köşkte yaşamaya başlayacak olan gizemli bir misafir görünür.


Oyuncular:

Fikret Kuşkan (Agah Karaçay), Deniz Uğur (Seher Yılmaz), Mine Tugay (Şeniz Karaçay), Ozan Dolunay (Cenk Karaçay), Simay Barlas (Damla Karaçay), Berker Güven (Nedim Karaçay), Bahar Şahin (Ceren Yılmaz), Sera Kutlubey (Cemre Yılmaz), İdris Nebi Taşkan (Civan Yılmaz), Ayşen Sezerel (Neriman), Gamze Demirbilek (Nurten)


Yönetmen: Şenol Sönmez
Öykü: Sırma Yanık
Senaryo: Aysun Erdoğan – Seda Çakır Avunduk – Özlem Taşağal Yakıcı
Görüntü Yönetmeni: Cengiz Fazlıoğlu
Sanat Yönetmeni: Canan Özkan